דלג לטופס יצירת קשר דלג לתוכן המרכזי
          

אודות

יוניון רכב תעשייתי

למשאיות של TOYOTA קוראים HINO

יוניון רכב תעשייתי בע"מ היא היבואנית הרשמית של משאיות HINO המייצגים את קבוצת TOYOTA  בשוק העולמי בתחום המשאיות הכבדות והאוטובוסים וכן היבואנית הרשמית של מלגזות TOYOTA מותג הציוד התעשייתי המוביל בעולם.

יוניון רכב תעשייתי היא חברת בת של יוניון מוטורס בע"מ הפועלת בישראל מאז שנת 1991.

חזון החברה:

שותפות ארוכת טווח

עם לקוחותינו, תוך מחויבות להצלחתם העסקית;

עם עובדינו, תוך העצמה, אמון וחתירה למצוינות;

ועם הקהילה, באנושיות, בכבוד ובאחריות חברתית.

 

ערכי הליבה של החברה אשר מנחים אותה בכל פעילותה הם:

 1. שירותיות – הלקוח מנקודת מבטנו תמיד במקום הראשון
 2. יושרה והגינות
 3. אחריות אישית
 4. עבודת צוות בכבוד הדדי
 5. שאיפה להשגת יעדים תוך שיפור מתמיד

שיטת הייצור הייחודית של TOYOTA המתמקדת באיכות חסרת פשרות ובהצבת הלקוח במקום הראשון מיקמה את TOYOTA בין החברות המצליחות בעולם.

HINO TOTAL SUPPORT

הלקוח במרכז

מתוך מחויבות לשותפות ארוכת טווח עם הלקוח ולמען הצלחתו העסקית, מנהיגה יוניון רכב תעשייתי מדיניות של TOTAL SUPPORT לכל אורך מחזור החיים של המשאית, החל מאספקת מוצרים איכותיים ואמינים המתאימים לצורכי הלקוח, דרך עלויות שימוש ואחזקה נמוכות, שירות 24/7 של רשת מוסכים בפריסה ארצית המפעילה עשרות ניידות שירות, ועד לשמירת הערך בעת המכירה.

 

משאיות HINO

הטכנולוגיה המתקדמת של HINO יחד עם המוניטין והעוצמה של קונצרן TOYOTA בשילוב הגב המקצועי והאמין של היבואן יוניון רכב תעשייתי, הפכו את סדרת משאיות  HINO 7.5 טון לבחירה הטובה והכדאית ביותר. מטען היתרונות הענק הכולל מנוע טורבו דיזל החזק בקטגוריה, עלויות אחזקה נמוכות, צריכת דלק חסכונית, תיבת הילוכים אוטומטית מלאה ומערך שירות מקיף HINO TOTAL SUPPORT הפועל מתוך מחוייבות לשותפות ארוכת טווח עם הלקוח ולמען הצלחתו העסקית הפכו את  HINOלשותפה העסקית האולטימטיבית של יותר ויותר נהגים בישראל ושל ממשרדי ממשלה וחברות ממשלתיות רבות.

 

הגלובליזציה של קבוצת TOYOTA

הסמל של HINO

מקורו  של הסמל באות הראשונה H בלוגו של HINO Motors, הסמל מייצג את השילוב בין הדינמיות של החברה לבין ההתקדמות שלה בעתיד. מבחינה ויזואלית, הסמל של Hino הוא תיאור מסוגנן של הזריחה העולה באופק.

הקשתות המחוברות בצד השמאלי והימיני של הקו המרכזי מייצגות את רצונה של Hino להעניק תחושה של אחדות לוגיסטית, חיבור בין הקווים הראשיים לבין המסופים. כוח רב עוצמה יוצר התפשטות אופקית לאורך הקו המרכזי והוא מסמל את המחויבות של Hino לקדמה.

הצדדים המעוגלים של הסמל מסמלים את האיזון בין הטכנולוגיות המתקדמות של Hino לבין הסביבה. לבסוף, צורת החץ הדו-הראש בסמל של Hino מגלם בתוכו את הרעיון ארוך השנים הטמון ב"אני מאמין" של החברה למשאיות ואוטובוסים כיצרן "בטוח להסעה אל היעד וממנו".

 

תהליך הייצור
שיטת הייצור הייחודית של HINO המתמקדת באיכות חסרת פשרות ובהצבת הלקוח במקום הראשון. תהליך הייצור של TOYOTA המוכר לעתים גם כשיטת "הייצור הרזה" או "בדיוק בזמן' (just-in-time) הוא תהליך מוערך הנלמד ברחבי העולם. התהליך אשר שם דגש על שיפור מתמיד, על חשיבות מחויבותם של העובדים יחד עם האיכות חסרת הפשרות, זכה להכרה והפך לתו תקן אמתי.

חברת TOYOTA עוצבה על בסיס ערכים ועקרונות מנחים המאפשרים לה לייצר כלי רכב אמינים, לפתח מוצרים איכותיים וחדשניים באופן עקבי, ולעמוד תמיד בחזית הטכנולוגיה והאיכות. חתירה לאיכות ללא פשרות, שיפור מתמיד למען שביעות רצון הלקוח, עבודת צוות תוך אחריות אישית, יושרה והגינות הם כמה מהעקרונות המרכזיים שמלווים את TOYOTA מאז הקמתה ומנחים אותה בכל שלבי הפיתוח והייצור.

חברת טויוטה מיישמת את תהליך ה"קאיזן" לכל רוחב החברה ובתהליכים המוטמעים בה. מדובר בשיטה העוסקת בזיהוי בעיות ובהפשטת תהליכים להובלת שינוי ממשי בחברה. החברה מיישמת בכלל התחומים והמחלקות השונות תהליכים של התייעלות, המאפשרים לה להיות חברה ירוקה יותר, יעילה יותר, חברתית יותר ובעיקר איכותית יותר עבור לקוחותיה.
קאי = שינוי, זן = טוב

להצעת מחיר או פרטים נוספים

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם