דלג לטופס יצירת קשר דלג לתוכן המרכזי
          

השכרת משאיות HINO
בדגמי 7.5 טון ו-5.5 טון קומפקט

השכרת משאית לטווח קצר וארוך

ביוניון רכב תעשייתי אנו מציעים בנוסף לרכישת משאית וליסינג תפעולי, גם השכרת משאיות לטווח קצר וארוך.

 

 

יוניון רכב תעשייתי בע"מ היא היבואנית הרשמית של משאיות HINO המייצגים את קבוצת TOYOTA בשוק העולמי בתחום המשאיות הכבדות והאוטובוסים וכן היבואנית הרשמית של מלגזות TOYOTA מותג הציוד התעשייתי המוביל בעולם. יוניון רכב תעשייתי היא חברת בת של יוניון מוטורס בע"מ הפועלת בישראל מאז שנת 1991.

בהינו תוכל ליהנות מממשאיות להשכרה 7.5 טון ו-5.5 טון קומפקט – החזקות בקטגוריה לתקופה גמישה על פי צרכי העסק, לתקופות ארוכות טווח או אפילו למספר ימים, בהתאם לצרכך ובכך תבטיח שקט נפשי בזמני עומס או בעת צורך.

יתרונות השכרת משאית הינו:

 • אמינות משאיות הינו מתוחזקות ומטופלות ישירות מבית היבואן במרכזי השירות שלנו בפריסה ארצית להבטחת איכות ובטיחות
 • זמינות- מבחר משאיות בזמינות מידית ובהתראה קצרה
 • שירות- לרשותך רשת מרכזי שירות בפריסה ארצית, שירותי דרך וגרירה ומוקד שירות הפועל 24 שעות ביממה
 • אחריות– אחזקה מלאה לאורך כל תקופת השכירות וכן כיסוי ביטוח חובה ומקיף
 • מבחר– מבחר רחב של משאיות להשכרה 7.5 טון ו-5.5 טון קומפקט, תוכל לבחור בין ארגז יבש, ארגז פתוח, ארגז צינון או ארגז קירור. .

אנו מזמינים אתכם לתאם נסיעת מבחן ולקבל הצעת מחיר לפני השכרת משאית כזו או אחרת.

קבלו הצעת מחיר להשכרת משאית
  סוגי משאיות להשכרה

  HINO מציעה מגוון משאיות להשכרה: השכרת משאיות חלוקה עירוניות במשקל 7.5 טון ו-5.5 טון קומפקט והשכרת משאיות קירור.

  השכרת משאיות חלוקה עירוניות

  ככל הנראה מדובר בפתרון הטוב ביותר להובלה בשטחים עירוניים. השכרת משאיות חלוקה של HINO מעולים לתמרון במרחבים צרים ולתנאי דרך עירוניים, במיוחד בצפיפות על הכבישים כאן בישראל.

  משאיות אלו גם חסכוניות בדלק (כן, יש דבר כזה) וגם מאפשרות נסיעה נוחה ובטוחה לנהג המשאית, מאחר והוא נמצא מרבית היום על הכביש – נוחות מקסימלית היא חובה.

  השכרת משאיות קירור

  השכרת משאיות קירור להובלת סחורה בקירור ובהקפאה עם תו תקן ולפי תקנות משרד הבריאות הכרחי לצורך הובלה של מוצרי מזון, תרופות ועוד רבים.

  אצלנו ב – HINO תוכלו להשכיר משאית קירור בשתי תצורות ובהתאמה אישית, לפי הצורך שלכם:

  • השכרת משאית קירור עם יחידה עצמאית של הקפאה – פתרון אידיאלי ללקוחות המעוניינים בהובלה של בשר קפוא ומוצרים מוקפאים אחרים.
  • השכרת משאית עם יחידת קירור על המנוע – פתרון אידיאלי ללקוחות המעוניינים בצינון של סחורה ובשמירה על טמפרטורה נמוכה, אך לא בהקפאה.

  השכרת משאיות – פתרון לכל כיס

  מחפשים להוביל ולשנע סחורה? תזרים המזומנים לא מאפשר לרכוש משאית חדשה? אל דאגה.

  השכרת משאית היא הפתרון האידיאלי לחברות קטנות, אך לא רק. אם מדובר בעסק שעיקר פעילותו הוא הובלה ושינוע של סחורה באמצעות משאיות בודדות, האפשרות לשלם ולהשכיר משאית לתקופה מוגבלת בזמן נראית כאידיאלית והיא אכן כך, במיוחד לאור אי הוודאות כיום במשק.

  השכרת משאיות מהיבואן – החלטה צרכנית נבונה

  עם השכרת משאיות HINO מהיבואן, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את התמורה הטובה ביותר בעבור הכסף שלכם. עם שירות תיקונים מקיף ומבלי הצורך לדאוג לעלויות נוספות של טיפול במשאית.

  בהינו תוכל ליהנות ממשאיות להשכרה 7.5 טון ו-5.5 טון קומפקט – החזקות בקטגוריה לתקופה גמישה על פי צרכי העסק, לתקופות ארוכות טווח או אפילו למספר ימים, בהתאם לצרכך ובכך תבטיח שקט נפשי בזמני עומס או בעת צורך.

  איך להשכיר משאית?

  האפשרות של השכרת משאיות היא מגוונת, אך האפשרות הכדאית ביותר במידה והחלטתם להשכיר משאית לטווח קצר או ארוך לכל מטרה שהיא, היא מהיבואן עצמו ובכך חוסכים עלויות תיווך מיותרות. התהליך למעשה פשוט מאוד:

  משאירים פרטים או מתקשרים ל – 9232* ומומחה מטעם יוניון רכב תעשייתי, היבואן הרשמי של משאיות HINO יחזור אליכם, ויתאים לכם משאית להשכרה לפי צורך ובתנאים מועדפים.

  אנו מזמינים אתכם לתאם נסיעת מבחן ולקבל הצעת מחיר לפני השכרת משאית כזו או אחרת.

  אולי יעניין אותך

  להצעת מחיר או פרטים נוספים

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם