דלג לטופס יצירת קשר דלג לתוכן המרכזי
          

ליסינג תפעולי למשאיות ישירות מהיבואן 7.5 טון ו-5.5 טון קומפקט

כשמדובר בליסינג תפעולי למשאית, אתה צריך שותף מומחה שייתן לך מקסימום כלים, פתרונות ושקט נפשי המאפשר לך להתמקד במה שחשוב - להוביל

העסק שלכם עובד מעולה, ואת מעט הזמן הפנוי שיש לכם כדאי שלא תבזבזו בריצה אחרי משאיות ולכן אנו בהינו ליסינג למשאיות מעמידים לרשותך את משאיות הינו העוצמתיות במשקל 7.5 טון ו-5.5 טון קומפקט החזקות ביותר בקטגוריה בליסינג תפעולי לתקופה של עד 72 חודשים.

בהינו ליסינג עובדים ישירות מול היבואן ללא תיווך של חברות ביניים וללא עלויות תיווך. יוניון רכב תעשייתי בע"מ היא היבואנית הרשמית של משאיות HINO המייצגים את קבוצת TOYOTA בשוק העולמי בתחום המשאיות הכבדות והאוטובוסים וכן היבואנית הרשמית של מלגזות TOYOTA מותג הציוד התעשייתי המוביל בעולם.

 

יוניון רכב תעשייתי היא חברת בת של יוניון מוטורס בע"מ הפועלת בישראל מאז שנת 1991.

בהינו ליסינג תוכל לבחור במשאית שהכי מתאימה לעסק שלך גם אם מדובר בחברה גדולה, קטנה או עסק קטן. אנו מציעים משאיות במשקל 7.5 טון עם גיר ידני או אוטומט החזקה ביותר בקטגוריה עם 205 כ"ס.
ו-5.5 טון קומפקט – האוטומטית החזקה בקטגוריה עם 150 כ״ס. תוכל לבחור בין ארגז יבש, ארגז פתוח, ארגז צינון או ארגז קירור.

שיטת הייצור הייחודית של TOYOTA המתמקדת באיכות חסרת פשרות ובהצבת הלקוח במקום הראשון מיקמה את TOYOTA בין החברות המצליחות בעולם.

אין צורך להתעסק במכירת המשאית בתום העסקה, רק מחזירים את המשאית ומתקדמים למשאית חדשה.

הינו ליסינג תפעולי מהווה יתרון של  ממש היות ונושאי התפעול והתחזוקה מנוהלים על ידי היבואן. לנו קיימת תשתית מקצועית לטיפולים ולתיקונים. מרכזי השירות המורשים שלנו פרושים בכל רכבי הארץ וכל לקוח יכול לקבל את השירות המהיר הטוב והמקצועי ביותר במקום הנוח לו. כל משאית תטופל במומחיות על ידי המכונאים המקצועיים של מרכז השירות אשר עוברים הכשרות והדרכות מקצועיות על ידי היבואן באופן שוטף.

 

אנו מזמינים אתכם לתאם נסיעת מבחן ולקבל הצעת מחיר.

בHINO ליסינג תקבל את חבילת השירות המקיפה ביותר בשוק הליסינג והמשתלמת ביותר

 

קבלו הצעת מחיר לליסינג תפעולי
  אולי יעניין אותך

  להצעת מחיר או פרטים נוספים

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם