דלג לטופס יצירת קשר דלג לתוכן המרכזי
          

משאיות קירור

רכבי קירור להשכרה מכירה וליסינג

איך לבחור נכון משאיות קירור? מה החשיבות של כל משאית קירור? אלו רק דוגמאות קטנות לשאלות גדולות העולות בעת תהליך של רכישת משאית קירור חדשה או אפילו בעת השכרה בליסינג תפעולי למשאיות.

 

חשיבות משאית הקירור בהובלה ושינוע

כיום, יותר מתמיד, בעת שינוע של סחורה הרגישה לטמפרטורה, בין אם מדובר במזון מקורר או מוקפא, חשוב לשנע סחורה שכזו באמצעות משאיות קירור הכוללת מרכב קירור אשר מותאם למשאית ושתכליתו, אין זה פלא, לשמור על תכולה מקוררת. משאית שכזו חייבת להיות מתוחזקת ואמינה במיוחד שכן, צריך לעמוד גם בחוקי משרד הבריאות הנוגעים לשינוע מזון או כל סחורה אחרת אשר צריכה להימצא בקירור.

אגב השימוש במשאיות קירור הוא לא רק לגבי מזון, אלא גם הובלת תרופות, אשר צריכות להישמר בטמפ' נמוכות ובקירור ואפילו הובלה בקירור של ירקות, כדי להימנע ממצב של ריקבון במהלך השינוע.

בין אם אתה חברת הובלות ושינוע של אדם בודד או חברה, אם משאיות קירור, תוכל להרחיב את העסק ולשרת קהלים רחבים יותר, כמו בדוגמאות הנ"ל של שינוע מזון ומצרכים אחרים אשר צריכים להישמר בקירור.

משאיות קירור – HINO

יוניון רכב תעשייתי מתגאה בצי משאיות חלוקה עם מערכות קירור חדישות, הכוללות מערכת בקרת אקלים. משאיות קירור קטנות, אידיאליות לשטחים עירוניים ולמעבר במקומות צפופים והומי אדם.

ב- HINO תמצאו מגוון משאיות הקירור מובילות בתחומן – משאיות להשכרה, משאיות קירור בליסינג תפעולי ומשאיות למכירה.

ניתן להשתמש במשאיות קירור אלו בהובלה של תרופות, מזון, עופות, דגים, גבינות, בצקים ועוד רבים. התייעצו עם המומחים של HINO , בבחירה של משאית קירור אידיאלית בשבילכם ובתנאי מימון נוחים במיוחד.

 

משאית קירור

מבנה משאיות קירור של HINO

כל משאית קירור מורכבת מ- 2 חלקים עיקריים: המשאית עצמה וכמובן, מרכב הקירור (ארגז הקירור) המותקן על המשאית בהתאמה וזאת על פי הצרכים של הלקוח.

דגמי משאיות קירור – HINO

משאיות הקירור של HINO מגיעות בשני תצורות:

 • משאית קירור עם יחידה עצמאית של הקפאה – אידיאלי ללקוחות המעוניינים בהובלה של בשר קפוא ומוצרים מוקפאים אחרים.
 • משאית עם יחידת קירור על המנוע – אידיאלי ללקוחות המעוניינים בצינון של סחורה ובשמירה על טמפרטורה נמוכה, אך לא בהקפאה.

בחרו את המשאית המתאימה לכם עוד היום ותיהנו מתנאי מיון נוחים במיוחד וממשאיות חלוקה אמינות וחסכוניות.

תחזוקת משאיות קירור HINO

בין אם מדובר במשאית קירור למכירה או במשאית קירור בליסינג תפעולי, היו בטוחים כי עם משאיות החלוקה בקירור של חברת HINO מקבוצת טויוטה העולמית, אשר מיוצגת בישראל ע"י חברת "יוניון רכב תעשייתי", אתם מקבלים שירות מקיף, ומקצועי שאין שני לו מהמומחים בתחום תחזוקת משאיות, ומשאיות קירור בפרט.

חלקי החילוף מקוריים התואמים לסטנדרט הגבוה שחרטנו על דגלנו בהינו משאיות.

לקוחות החברה נהנים מתחזוקה שוטפת לאורך כל התקופה של השכרת משאית או בעת רכישה של משאית חלוקה חדשה.

חשוב לזכור, גם בהישמע להוראות היצרן, אין תחליף לשירות משאיות של חברת HINO. תחזוקת המשאיות מיטבית, המשאית נשמרת לאורך זמן בלי עלויות מיותרות והוצאות תחזוקה נוספות והמשמעות – ראש שקט לכלל לקוחות החברה.

משאיות קירור בליסינג תפעולי

ליסינג תפעולי למשאיות קירור הוא פתרון מעולה לאלו הרוצים לשמור על תזרים מזומנים טוב בעסק. בדרך זו, החברה יכולה להתחייב להובלה של מזון מקורר או אחר באמצעות משאית קירור, כאשר מה שנדרש הוא רק תשלום חודשי הכולל את התחזוקה השוטפת מהחברה עצמה – בתור לקוח אתה נדרש לדאוג רק לתדלוק של המשאית (שווה, לא?).

קבלו הצעת מחיר להשכרת משאיות קירור
  אולי יעניין אותך

  להצעת מחיר או פרטים נוספים

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם