דלג לטופס יצירת קשר דלג לתוכן המרכזי
          

מחירון משאיות

כל המידע על מחירון משאיות – ליסינג תפעולי או רכישת משאית חדשה? כל המידע שיעזור לכם לקבל החלטה ברכישת משאית חלוקה חדשה

 

משאיות היו מאז ומעולם פתרון לשינוע והובלה של סחורה. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של משאיות לכל שימוש במחירים שונים. מחירון משאיות הוא לוח המספק תקן מקובל ומוסכם למכר בכל דגמי המשאיות בישראל.

אז איך נדע אם עשינו את הבחירה הנכונה – שנרכוש משאית חדשה כזו או אחרת או שנלך לכיוון ליסינג תפעולי? ומה בעניין תג המחיר של המשאית? אם מדובר במשאית חלוקה לקווי חלוקה, אולי נרכוש משאית מאתר יד 2 או שמע אולי נרכוש משאית חדשה דרך היצרן ישירות בשביל השקט הנפשי שלנו – אחרי הכל המשאית היא ליבת העסק בהובלה ושינוע של סחורה או מזון, כך שאין מקום לטעויות מכל סוג שהוא.

היכן נמצא מחירוני משאיות?

כידוע, היום בתקופת השפע אפשר למצוא מגוון רחב של מחירוני משאיות און ליין והמחירים משתנים התאם לקריטריונים השונים, בין אם מדובר במחירונים המבוססים על בטיחות במשאית על מאפייניה השונים, לפי ההסטוריה של המשאית, לפי ירידת ערך משאית והרשימה עוד ארוכה.

איזה מידע ניתן למצוא במחירון משאית

כל אחד מאיתנו המעוניין במשאית חדשה למכירה או להשכרה, מסתכל על דברים בצורה שונה ולפי הצורך שלו במשאית. במחירוני משאיות כיום ניתן למצוא מידע מקיף הכולל בין היתר מידע לגבי מחירי משאיות, דגמי משאיות, סוגי משאיות, יצרני משאיות, השוואות מחירים ובאיזו יד המשאית.

ניתן גם למצוא מידע משלים נוסף במחירון, לדוגמא: מידע מקיף על מחירי התשומות של ביטוחי החובה, אגרות רישוי, ביטוח צד ג', ביטוח מקיף למשאית, מבחני דרך של המשאיות השונות ועוד.

מחירונים של משאיות

מחירוני המשאיות הנפוצים כיום הם של כולבוקאר, אתר הגה, גוד רייטינג וכמו כן רצו תוכלו להשיג את מחירון המשאיות המקצועי של חברת יצחק לוי בתשלום.

שנייה לפני שקונים משאית חדשה – מה כדאי לשאול את עצמנו?

יתרונות של מחירון משאיות

במבט על מחירון של משאית, קל להבחין ביתרונות:

 • המחירון מספק סטנדרטים אשר מקובלים ומוסכמים למכר המתבצע בשוק המשאיות בארץ.
 • מחירון המשאיות משמש כמדד עבור הרוכשים בעת ניהול משא ומתן עם מוכרי המשאיות.
 • מחירון משאיות מספק מידע מפורט על מגוון דגמים של משאיות, הסוגים השונים, רמות המחירים, מפרטים ויצרנים.
 • מבט מקיף על עלויות האחזקה והביטוחים הנלווים בקניית משאית.

כשמסתכלים על מחירון של משאית, חשוב לזכור שאנו קונים משאית למטרה כלשהי ולא כל משאית מכל סוג שהוא: בין אם מדובר במשאית חלוקה או אחרת, יכולה להתאים לנו רק בגלל שמצאנו מחיר טוב. אז מה צריך לשאול?

סוג משאית

מחיר משאית משתנה מדגם לדגם, מיצרן ליצרן וכדומה, בדומה לכל מחירון של כלי תחבורה. אם אתם מוציאים כסף, תהיו בטוחים שעשיתם את הבחירה הנכונה. משאיות הינו מבית טויוטה מעמידות לרשותכם ולשרות העסק שלכם מגוון רחב של משאיות מסדרת 300 החדשה במחירים ובתנאים מועדפים – מדובר במשאיות חלוקה מדגמים המוצעים עם תא נהג רגיל או תא צוות, יחד עם גרסאות ייעודיות למגוון רחב של שימושים (כולל הולכת נוסעים).

סדרת ה-300 מוצעת במספר אורכי שלדה ומרכב, ומגוון מנועים ותיבות הילוכים לפי אופי העבודה ולנוחות הנהג. כבר ציינו שהמשאיות  מגיעות להעמסה כוללת של 7.5 טון והן חסכוניות במיוחד (כן, יש דבר כזה משאית חלוקה חסכונית בדלק).

למבחן הדרכים של משאית החלוקה של HINO במגזין אוטו.

מחיר תחזוקה שוטפת של משאית

כשנהג נמצא מרבית היום בין קווי החלוקה, מיותר לציין כי קיים בלאי רב של חלקי מנוע וכדומה במשאיות, מה שיכול להוביל להוצאות עצומות ולמחיר גבוה של תחזוקה שוטפת למשאיות, שלא לדבר על מקרים לא צפויים. כשמסתכלים על מחירון משאית, חייבים לשאול את עצמנו האם אנו נקנה כעת משאית במחיר נמוך מהמחירון, לדוגמא ב- 10% או שמע נקנה משאית חדשה במגוון תנאי ליסינג ומכירה אם שירות מעולה והיענות מהירה במקרים דחופים – אחרי הכל יש לנו מחוייבות כלפי הלקוחות שלנו בכל הקשור לאספקה של סחורה.

כך שאין באמת מחיר לשקט הנפשי ברכישת משאית חדשה  מהיצרן. מספיק להתסכל על מחירון משאיות ברחבי האינטרנט כדי לדעת שרכישת משאיות חלוקה של הינו מבית טויוטה היא ההחלטה הטובה ביותר.

מצאנו במחירון משאית למכירה – מה עכשיו?

עכשיו מגיע ה- Money Time, איך נממן את המשאית – באופן פרטי, במזומן או בליסינג תפעולי?

אנו בחברת HINO  מבית טויוטה העולמית, מעמידים לרשותכם ליסינג תפעולי למשאיות בתנאים נוחים ישירות מהיבואן, כך שבניגוד למחירוני המשאיות באינטרנט, הצלנו תוכלו למצוא תנאים נוחים יותר, יחד עם שירות מעולה כמו שרק חברת HINO  יכולה לתת ועל כך יעידו אלפי לקוחות מרוצים שכבר רכשו משאיות חדשות לחלוקה. הליסינג התפעולי בכל הקשור למחיר משאית, אידיאלי לאלו שאין ביכולתם לרכוש משאית חדשה – הכוונה שהחברה הרוכשת בעצם משכירה את המשאית לתקופה, יחד עם כל היתרונות: מערך תחזוקה של המשאית,  הוצאות ביטוח, אגרות, טסטים, תחזוקה, תיקונים וטיפולים – הכל כלול במסגרת השירות וכל משאית של הינו מסדרת 300 מטופלת במוסכים מורשים הפרושים בכל רחבי הארץ.

כל משאית מטופלת במומחיות על ידי מכונאים מקצועיים של מרכז השירות של החברה אשר עוברים הכשרות והדרכות מקצועיות על ידי היבואן באופן שוטף.

 

כבר אמרנו שבחברת HINO תקבלו משאית חדשה בתנאי ליסינג המשתלמים ביותר, יחד עם חבילת שירות למשאיות מקיפה ביותר?

אז אם העסק שלכם עובד כמו שצריך, אבל אתם לאו בהכרח בודקים בלוח משאיות למכירה, כדי לרכוש משאית חדשה במזומן, ליסינג תפעולי הוא פתרון אידיאלי עבורכם, שמבטיח שקט נפשי. חברת הינו מעמידה לרשותכם צי משאיות במחירים נוחים בליסינג תפעולי, יחד עם צוות מעולה ואיכותי והכלים המקצועיים המתאימים.

לא משנה באיזה מחירון תסתכלו, תהיו בטוחים שבבחירת משאית חלוקה חדשה, המחיר הכי טוב שתוכלו לקבל יהיה מחברת HINO, יחד עם חבילת שירות המקיפה ביותר בישראל.
  אולי יעניין אותך

  להצעת מחיר או פרטים נוספים

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם