דלג לטופס יצירת קשר דלג לתוכן המרכזי
          

סוגי משאיות

ההבדלים בין סוגי המשאיות

אנו רואים אותן בכביש מדי יום ביומו, מובילות מטענים ממקום למקום. המשאיות מהוות חלק בלתי נפרד מעבודתם של רבים. כך לדוגמה, ישנן משאיות חלוקה קטנות שמשקלן אינו עולה על 6,300 קילוגרמים, משאיות כבדות השוקלות מעל ל-15 טון או משאיות קירור בינוניות שמשקלן נע בין 6,300 ל-15,000 קילוגרמים.

הבדלים בין סוגי המשאיות – בחירת סוג משאית לפי מטרה

לכל משאית יש מטרה הייחודית לה, ולפני רכישת המשאית יש להביא זאת בחשבון. למשל, משאיות שטח הן משאיות גדולות ועמידות שנועדו לנסיעה בדרכי עפר. הן מיועדות לפינוי עפר, נשיאות אבני חצץ או כל חומר אחר שנועד לבנייה. המשאיות הכבדות מיועדות יותר לנשיאות בין עירוניות ולהעברת משאות כבדים. המשאיות הבינוניות, כמו משאיות קירור או זבל, נועדו להעביר מטענים בתוך העיר. ולבסוף, המשאיות הקלות והמהירות יותר משמשות להעברת משאות קלים כמו דברי דואר.

משאיות חלוקה עירוניות – הפתרון האידיאלי לנסיעה בעיר

משאיות חלוקה עירוניות הן מבין המשאיות הנפוצות יותר הנראות בכבישי ארצנו. מדובר במשאיות בינוניות שנועדו להעביר משאות בתוך העיר, אך לפעמים גם מחוץ לעיר. משאיות אלה מיועדות לסוגי הפצה וחלוקה רבים וכוללות מאפיינים ייחודיים שהופכים אותן לאיכותיות: יכולות תמרון גבוהות, שילדה נמוכה שנועדה להעמסה קלה יותר, כושר העמסה טוב ותא נהג המתאים לנסיעות ארוכות.

סוגי משאיות קירור – להובלה ושינוע בקירור ובהקפאה

משאיות קירור נועדו להעברת פריטים הזקוקים לקירור כמו תרופות, צמחים או מאכלי חלב הזקוקים לקירור. ניתן למצוא סוגים שונים של משאיות אלה הנבדלות זו מזו בפרמטרים כגון משקל ויכולת משא. חשוב להתאים את סוג המשאית לפריטים שמעוניינים להעביר. קיימות משאיות העברת משאות הדורשים קירור בשטח, ואחרות – משאיות שמתאימות לשטחים עירוניים צפופים.

משאית קירור היא משאית המותאמת אישית לפעולת הקירור. משאית זו היא למעשה שילוב בין משאית רגילה לבין יחידת קירור שאותה מרכיבים על השלדה. יחידת הקירור בנויה מחומרים המספקים את רמת הבידוד הגבוהה ורצפה העשויה מחומרים כמו נירוסטה, אלומיניום או קומרלינג. כמו כן, כל מרכיבי יחידת הקירור כוללים חומרים מבודדים כמו פוליאוריטן מוקצף או פי וי סי. הטמפרטורה ביחידת הקירור נעה בין 4 מעלות צלסיוס למינוס 17 מעלות לצורך יצירת תנאי קיפאון. התכנון של הדלתות מיועד לפתיחה וסגירה מהירות כדי למנוע את איבוד הקור, כך שהמוצרים לא יוכלו להתקלקל בדרך.

רגע אחרי בחירת סוג משאית – כך תדעו ממי לקנות

לרשותכם עומדות אפשרויות רכישה שונות כמו השכרה, ליסינג או רכישה של משאית למכירה. אם אינכם משתמשים במשאית לעתים קרובות, כדאי לשכור אותה וכך להשתמש בה בעת הצורך, אנו בטויוטה HINO מציעים השכרת משאיות לטווח ארוך וקצר. ליסינג מיועד לשימוש לטווח ארוך יותר, ואילו קניית משאית משתלמת במקרה שבו אתם זקוקים למשאית באופן קבוע לעסק שלכם.

כך או כך, בחברת טויוטה תוכלו למצוא משאתי חלוקה עירונית של 7.5 טון ברמה הכי גבוהה שיש. הצוות המקצועי ישמח להתאים לכם את המשאית לפי אחד המפרט אשר מופיע באתר HINO, כך שתוכלו ליהנות משירות מקצועי לאורך כל הדרך.

לרכישת משאית חדשה צרו קשר


  מידע נוסף שיעניין אותך

  להצעת מחיר או פרטים נוספים

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם