דלג לטופס יצירת קשר דלג לתוכן המרכזי
          

משאית הינו - המשאית הנבחרת בישראל

משאית הינו - המשאית הנבחרת בישראל

משאית הינו – המשאית הנבחרת בישראל

כלי הרכב המסיבי והעוצמתי ביותר זוהי המשאית. משאית אמורה לשרוד שעות ארוכות על הכביש בכל יום לצד תנאי דרך שהם לא תמיד משופרים. מעבר לכך יש את תנאי מזג האוויר שהם לא תמיד כל כך נוחים והמשאית אמורה לצלוח את הנסיעות הללו. אם זה בכבישי הארץ הגשומים, או הימים המעוננים והמעורפלים ובקיצור, המשאית חייבת להיות עוצמתית דיה בכדי להתמודד מול כל האתגרים הללו. המשאית הנבחרת כיום היא משאית הינו מבית טויוטה. מדובר במשאית שמיוצרת ברמה גבוהה עם הקפדה על כל התנאים ועל כל שלב בכל מהלכי הייצור.

תהליכי הבקרה של המשאיות

משאיות הינו עוברות תהליכי בקרה והן נבחנות בכל המישורים על מנת לוודא כי הן אכן כשירות לעמוד בכל האתגרים הצפויים להן. זה כולל את ההתמודדויות השונות הן בתנאי הדרך השונים והן מבחינת הביצועים של המשאיות הללו. מעבר לכך יש את העניין לבצע את המעקב גם בתנאי מזג האוויר השונים. כי אינה דומה נסיעה בכביש מואר ושטוף שמש ביום בהיר לבין נסיעה לילית בכביש גשום. אם נוסיף על כך גם את החורפים הישראלים הסוערים, עם הרוחות, הערפל וכל מה שהופך את הנסיעה כמעט לבלתי אפשרית. ברור כי כאשר מדובר במשאית כבדה ומסורבלת, חשוב עוד יותר להקפיד על היכולת של המשאית לשרוד את כל אלו במלוא הביטחון והבטיחות. חשוב לציין כי רק משאית שאכן מצליחה לעבור את כל המבחנים, אכן זוכה לעלות על הכביש. היא אכן מצליחה להוכיח את עצמה בשטח והיא מתמודדת בכבוד עם כל האתגרים. משאית למכירה

החלפים של משאיות הינו

חשוב לדעת כי גם כאשר ישנה תקלה באחד הרכיבים של משאיות הינו, אין להתפתות ולרכוש חלקי חילוף שהם אינם מקוריים. הדבר עשוי להיות קריטי לבטיחות של המשאית כולה. אם בכלי רכב אחרים יש מקרים אשר בהם אפשר יהיה להסתפק בחלקים שאינם מקוריים, הרי שבמשאיות הינו לגמרי לא מומלץ ליטול את הסיכון וללכת על משהו שאינו מושלם מבחינת פס הייצור. אין ספק כי בחירה במשאית הינו היא בחירה חכמה שתוכיח את עצמה על הכביש לאורך זמן.

משאית הינו - המשאית הנבחרת בישראל

משאית הינו – המשאית הנבחרת בישראל

 

לרכישת משאית צרו קשר
  מידע שימושי נוסף

  להצעת מחיר או פרטים נוספים

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם